Hakkımızda

"Yide Örme" Şirketinin web sitesinde sizi ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

"Yide Örme" Tekstil mühendisleri ve gerçek profesyoneller olan Osman GÖK, Mehmet IRMAK ve Yıldıray ÇINAR tarafından 2009 yılında kurulmuş olup, ana faaliyeti örme kumaşların (süprem, futter, interlok, kadife, ribana, viskon, pike, baskılı kumaş ve diğerleri) imalatçısıdır.

8 yıllık verimli çalışmalar sonucunda, çocuk kıyafetleri, ev tekstili ve spor kıyafetleri üretiminde kullanılmak üzere örme kumaşların üretiminde çok deneyim kazanılmış ve geniş bir yelpazede doğal kumaşların üretimi ile Türkiye'de yenilikçi ve lider bir şirket haline gelmiştir. Firmamızın önemli bir farkı, benzersiz özellikleriyle (kumaş kompozisyonu, yoğunluk, renk, vb.) organik kumaşları üretme teknolojisidir.

Şirket yakın bir geçmişte kurulmasına rağmen, kaliteli örme kumaş üretimi alanında, sektörde ülke çapında güvenilir bir ortak ve üretici olarak yer edinmiştir.

Firmamızın değişmeyen ilkeleri yüksek kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikasıdır.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız tarafından üretilen örme tekstiller, kalite belgeleri ve uygunluk belgeleri (GOTS) ile teyit edilmekte ve Oeko-Tex Standard 100 (EKOTEKS) ile etiketlenmektdir. Bu sertifika, ürünlerimizin zararlı maddeler için test edildiği ve yalnızca ekolojik olarak temiz üretim alanlarında üretildiği anlamına gelmektedir.

Ürünlerimizin çoğu Finlandiya, Danimarka, Estonya, Almanya, Fransa, gibi ülkelere ihraç edilmektedir.

Bizimle beraber işbirliği yapmak ve işi geliştirmek için herkesi davet ediyoruz!!!

Saygılarımla, Yıldıray Çınar.